Przejdź do: blog | poradnik

Podsumowanie nowości w systemie - marzec 2017

author Maria Seta , 2017-03-31

Przedstawiamy pierwsze wiosenne podsumowanie najważniejszych nowości oraz funkcji, które zostały dodane do systemu w marcu. To szybka lektura dla wszystkich osób, które nie mają zbyt wiele czasu na śledzenie nowości, a chcą być na bieżąco z Fakturownią :)

 1. Z myślą o użytkownikach banku ING została dodana możliwość importu płatności w pliku CSV. Do tej pory oferowaliśmy jedynie import w formacie STA.
   
 2. Nowy raport podsumowujący akcje magazynowe pozwoli na śledzenie ilości dokumentów magazynowych wraz z sumą akcji magazynowych, a także podsumowaniem kwotowym transakcji magazynowych w wybranym przedziale czasowym. Obszerny opis raportu dostępny już jest w Bazie Wiedzy.
   
 3. Na liście faktur, dzięki nowododanej ikonce, użytkownicy z łatwością odnajdą faktury, które zostały wystawione do paragonów. Przejdź do Bazy Wiedzy.


   
 4. Analogicznie do powyżej opisanej funkcji, na liście paragonów oznaczyliśmy paragony, do których została wystawiona faktura.


   
 5. Na podglądzie operacji magazynowych, w przypadku przesunięć międzymagazynowych, pokazywana jest powiązana akcja magazynowa. Czytaj więcej o tej opcji.
   
 6. Moduł Fakturowni integrujący system z platformą Prestashop oficjalnie ukazał się na Prestashop addons. Użytkownikom oferujemy także bezpłatną wersję testową.
     
 7. Na liście dokumentów magazynowych, w przypadku dokumentów przesunięcia międzymagazynowego, dodaliśmy możliwość wyświetlenia kolumny dotyczącej magazynu docelowego - do tej pory wyświetlany był jedynie magazyn, z którego produkty były przemieszczane.
   
 8. Przygotowaliśmy obszerny wpis w Bazie Wiedzy dotyczący tego, iż przeliczona wartość faktury walutowej zależy nie tylko od wybranego kursu walut, ale także od sposobu wyliczenia, który został wybrany przez wystawcę dokumentu.
   
 9. Na liście dokumentów magazynowych można aktywować nową kolumnę - Dział firmy. W tym celu należy przejść do menu Dostosowania wyświetlania kolumn.
   
 10. Uprościliśmy sposób wystawiania faktury marża - od tej pory wpis w polu procedura marża będzie zapamiętywany i podpowiadany domyślnie z ostatniego wystawionego dokumentu.

O nowościach informujemy na bieżąco na łamach twittera i facebooka. Zapraszamy do śledzenia nas i komentowania.