Prowadzisz biuro rachunkowe? Masz dobre relacje ze swoim klientami? To doskonale! Jedyne, czego jeszcze trzeba Waszemu zespołowi to łatwe i szybkie udostępnianie dokumentów. Fakturownia pozwoli Wam współdzielić dokumenty i raporty bez konieczności wysyłki i pilnowania terminów.

 

Dlaczego mam czytać dalej?

Teraz tracisz mnóstwo czasu, aby uzyskać wyczerpujące informacje finansowe od swoich Klientów. Jest to szczególnie dotkliwe podczas okresów wzmożonej aktywności zarówno przedsiębiorców jak i księgowych pod koniec roku rozliczeniowego.

Twoi klienci okażą Ci ogromną wdzięczność, jeśli ofiarujesz im dostęp do prowadzonych przez siebie dokumentacji w Fakturowni, do którego będą mieli dostęp w każdej chwili z dowolnego miejsca.

Odczułbyś natychmiastowe korzyści, jeśli otrzymasz także natychmiastowy dostęp do faktur Twoich klientów i zwolnisz ich z konieczności comiesięcznego ich przesyłania.

 

Uprawnienia Klienta

Zastanawiasz się, co Twój Klient będzie mógł zobaczyć po otrzymaniu dostępu do konta? Przejdź do poradnika

Przejdź w ustawienia jego konta i w zakładce Użytkownicy ustal dane użytkownika (jego adres e-mail i hasło) oraz role w systemie. Jeśli nowy użytkownik ma mieć dostęp jedynie do określonego działu wybierz: Użytkownik - Uprawnienia tylko do. Jeśli ma mieć możliwość dowolnie zarządzać kontem na fakturowni, przyporządkuj mu funkcje Administrator.

 


 

Jak dodać firmę Klienta do konta w Fakturowni

Nic prostszego! Aby dodać firmę Klienta do Konta w Fakturowni, zaloguj się do Fakturowni - nową firmę dodasz w głównym menu.

Dla każdej firmy można utworzyć użytkownika, który będzie miał dostęp tylko do swoich danych. Główny użytkownik (np. biuro księgowe) będzie miał dostęp do faktur i raportów wszystkich firm. Po dodaniu każdej firmy możesz nią zarządzać używając tego samego loginu i hasła i przełączać się między nimi za pomocą menu górnego - przykład


 

Jeśli nie jesteś księgowym

Jeśli nie jesteś księgowym, ale sam korzystasz z usług biura rachunkowego, koniecznie zapoznaj się z ofertą darmowego udostępnienia konta księgowości!

 

Doskonale, tylko… ile to kosztuje

Nowy, ujednolicony cennik Fakturowni dla Biur Księgowych pozwala cieszyć się wszystkimi dostępnymi funkcjonalnościami kont standardowych wraz z nielimitowaną możliwością dodawania Klientów

 

 

 

Funkcje dla biur księgowych

Funkcje  od 480 zł* / rok
Ilość obsługiwanych firm / klientów zobacz cennik
Dodatkowa firma / konto Twojego klienta zobacz cennik
Dołączanie i przechowywanie skanów dokumentów wydatkowych  
Eksport danych do programów księgowych Raks SQL, CDN Optima   
Firmy mogą logować się do programu z Twojej strony www  
Raporty dla poszczególnych firm oraz zbiorcze  
Każda firma ma dostęp do swoich faktur (osobny użytkownik)  

Cennik dla biur księgowych

Ilość obsługiwanych kont   od 480 zł* / rok
10 kont 480 zł
20 kont 960 zł
30 kont 1440 zł
40 kont 1920 zł
50 kont 2200 zł 
100 kont 3990 zł

*cena dotyczy 10 kont klienckich rozszerzonych maksymalnie do pakietu Standard. Aby obsługiwać więcej kont, skontaktuj się z działem pomocy. Dokupienie kolejnego 1 konta na kosztuje 48 zł netto / rok.

 

Chcesz, aby Twoje biuro księgowe znalazło się wśród naszych partnerów?


Zapoznaj się z naszą ofertą